Rejestracja media

select
 
select

Utwórz dane do logowania:

* Zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN.
Zgody marketingowe
*Wysyłając wniosek o akredytację, akceptujesz Regulamin Przyznawania Akredytacji Prasowych. Pełna funkcjonalność Systemu Akredytacji Mediów MTP (bezpłatna akredytacja) wymaga akceptacji wszystkich poniższych zgód. W przypadku braku zgody, zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez lub na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, po zakupie biletu wstępu i płatnej akredytacji w kasach biletowych.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14, tj. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w targach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych. Mam świadomość dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Jednocześnie mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, wskutek czego Administrator nie będzie mógł przetwarzać moich danych osobowych.
*Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14 informacji handlowych, w tym drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularz.

Administratorem Państwa danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. („MTP”). Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa dobrowolna zgoda, którą mogą Państwo bezpłatnie wycofać w każdej chwili. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, złożenia sprzeciwu względem ich przetwarzania, ich usunięcia po upływie wskazanych okresów lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.